• Lietuva

  Lietuva

 • Europa

  Europa

 • Rytų šalys

  Rytų šalys

Apie mus

Norite paklausti? Parašykite

Mes esame nariai

 • Linava
 • VPVA

UAB „Daimanta“ – tarptautinė transporto, logistikos ir ekspedicines paslaugas teikianti bendrovė specializuojasi dalinių ir pilnų krovinių gabenimuose tarptautiniais sausumos, geležinkelių, oro ir vandens maršrutais. 

Bendrovė įkurta 1991 m. Ilgametė patirtis ir tvirti ryšiai su partneriais leidžia pasiūlyti aukštą paslaugų kokybę konkurencingomis kainomis.

1998 m. įmonė tapo Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nare. 

2001 m. vykdant veiklos plėtrą įkurta atstovybė Maskvoje.

2002 m. įkurta antrinė įmonė Kaliningrade – OOO „Delija”.

2009 m. bendrovė „Daimanta“ įsikūrė naujame biure su talpiomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, sandėliais ir gamybinėmis patalpomis. 

2016 m. tapo VPVA nare.

Pagrindiniai maršrutai:

 •  LIETUVOS į ITALIJĄ ir kitas Europos šalis
 •  ITALIJOS ir kitų Europos šalių į LIETUVĄ, RUSIJĄ, KAZACHSTANĄ, UZBEKISTANĄ ir kt.

 

Darbuotojai –  didžiausias įmonės turtas. Tinkamai motyvuojami ir nuolat tobulėjantys darbuotojai, siekia įmonės veikloje numatytų atsakingos veiklos ir geriausios krovinių gabenimo praktikos tikslų.

Mūsų specialistai kalba lietuvių, lenkų, rusų, anglų kalbomis, profesionaliai sprendžia muitinės, kelių transporto klausimus bei numato galimas problemas.

Iki 2014 m. rugsėjo 10 d. keliama visų vairuotojų-ekspeditorių kvalifikacija, remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2003/59/EB.


Socialinė atsakomybė
 ir ekologija

Tausojame gamtą, naudodami tinkamą maršrutų planavimo metodiką ir moderniausias programas. Mūsų transporto priemonių parkas atitinka aukščiausius ekologinius standartus. Atsakingai tvarkome ir perdirbimui tiekiame bendrovės veikloje atliekas.